Ugrás a tartalomra

Karrier a Fresenius Medical Care-nél Magyarországon

Fresenius Medical Care

A legjobb lehetőségek elkötelezett munkavállalóknak

A Fresenius Medical Care-nél dolgozni

Célunk egy élhetőbb jövő teremtése

A Fresenius Medical Care több mint 40 év tapasztalattal rendelkezik a dialízis területén. Úttörő kutatásokat végzünk és világszinten vezető pozíciót töltünk be a dialízis termékek és terápiák piacán. A modern dialízis terápiák iránti növekvő igényt kihasználva tovább erősítjük piaci pozíciónkat.

Innovatív technológiával és kezeléseinkkel segíteni szeretnénk a vesebetegeknek a lehető legmagasabb életminőség elérésében, és egy pozitív jövőkép kialakításában.

Érje el céljait csapatunkban!

Tisztában vagyunk vele, hogy sikereinket nagy részben munkatársaink teljesítményének és elkötelezettségének köszönhetjük. Ezért szeretnénk érdekes és izgalmas munkahelyi környezetet biztosítani az Ön számára, melyben megvalósíthatja szakmai céljait. Erre számíthat a Fresenius Medical Care-nél:

  • Elősegítjük a csapatmunkát
  • Támogatjuk innovatív ötleteit
  • Felelősséget adunk Önnek saját projektjei végzéséhez
  • Büszkék vagyunk gyors döntéshozatali eljárásunkra

Az interkulturális környezet előnyei

Interkulturális munkakörnyezetet biztosítunk, és munkavállalóink etnikai, szociális és vallási hátterét egyértelmű versenyelőnynek gondoljuk, különösen a mai, globalizálódó világban.

Az interkulturális munkakörnyezet előnyei:

  • Különleges érzékenység partnereink és betegeink igényeire világszerte, munkatársaink kultúrák közötti együttműködésének köszönhetően
  • Gyors és hatékony problémamegoldás munkatársaink egyedülálló képességeinek és tehetségének köszönhetően
  • Kimagaslóan innovatív munkatársak okos és nagyszerű ötletekkel a termék- és szolgáltatás-fejlesztés területén

Ennek köszönhetően szeretnénk megőrizni és fenntartani vállalatunk kulturális sokszínűségét, és nagy örömünkre szolgálna, ha Ön is csapatunkat erősítené.

Aktuális állásajánlataink

Dializáló orvos - DEKK Nefrológia FMC Extracorporális Szervpótló Centrum Debrecen
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Kecskemét
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Salgótarján
Dializáló orvos - FMC Dialízis Központ Semmelweis Egyetem I. sz. Belgyógyászati Klinika Budapest
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Vác
Dializáló orvos  – FMC Dialízis Központ Hatvan
Dializáló orvos – FMC Nefrológiai Központ Miskolc
Dializáló orvos - FMC Dialízis Központ Pécs
Dializáló orvos - FMC Dialízis Központ Sátoraljaújhely
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Péterfy I. Budapest
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Péterfy II. Budapest
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Szt. István Kórház Budapest
Dializáló orvos – FMC Dialízis Központ Esztergom

Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Ózd
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Kecskemét
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Kiskunfélegyháza
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Szigetvár
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Sopron
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Eger
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Cegléd
Dializáló ápoló – DEKK Nefrológia FMC Extracorporális Szervpótló Centrum Debrecen
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Szt. István Kórház Budapest
Dializáló ápoló - FMC Nefrológiai Központ Miskolc
Dializáló ápoló – Péterfy I. Budapest
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Semmelweis Egyetem I. sz. Belgyógyászati Klinika Budapest
Dializáló ápoló - FMC Dialízis Központ Péterfy II. Budapest
Dializáló ápoló – FMC Dialízis Központ Pécs
Dializáló ápoló - FMC Dialízis Központ Vác

Junior könyvelő - Fresenius Medical Care Központ Budapest
Product Manager - Fresenius Medical Care Központ Budapest
Sales/Executive asszisztens – Fresenius Medical Care Központ Budapest

Takarító – FMC Dialízis Központ Cegléd
Takarító - FMC Dialízis Központ Pécs
Takarító – FMC Dialízis Központ Vác

Kiket keresünk?

A Fresenius Medical Care-nél orvosok, közgazdászok, mérnökök, logisztikai szakértők és számos más szakterület képviselői dolgoznak együtt egyetlen cél érdekében: betegeink egészségéért. Vonzó pozíciókat ajánlunk különböző képzettségi és karrier szinteken, és nagy örömünkre szolgálna, ha hozzájárulna jövőbeni fejlődésünkhöz!

Karrier szakemberek számára

Szakemberek számára

Az Ön professzionális elkötelezettsége az egészségügy iránt

Tisztában vagyunk vele, hogy jól képzett és tapasztalt munkavállalóink képezik sikereink kulcsát. Ezért a karrierlehetőségek jelentős skáláját ajánljuk munkavállalóinknak, és tapasztalt szakembereket keresünk, akik nemzetközi munkakörnyezetben is szívesen veszik az új kihívásokat. Elvárásaink:

  • Megszerzett egyetemi vagy főiskolai diploma vagy lezárt szakmai képzés
  • Több év szakmai tapasztalat
  • Az angol nyelv ismerete
  • Érdeklődés az egészségügy iránt
  • Felelősségteljes személyiség
  • Hajlandóság arra, hogy szélesítse a látókörét, és kiterjessze szakmai ismereteit
  • A nemzetközi és interkulturális kommunikáció és együttműködés előnyben részesítése
pályakezdők

Pályakezdők

Az Ön belépője a sikeres karrierhez

Ha Ön sikeresen megszerezte egyetemi vagy főskolai diplomáját, a Fresenius Medical Care-nél számos lehetőséget kínálunk szakértői, projekt vagy menedzsment karrierjéhez. Innovatív, világszerte aktív egészségügyi vállalatunknál felelősséget vállalhat saját projektjeiért, tökéletesítheti és megvalósíthatja ötleteit a kezdetektől fogva.

diák karrier

Diákok

Próbálja ki elméleteit a gyakorlatban!

A Fresenius Medical Care-nél az elmélet és a gyakorlat kéz a kézben járnak. Ezért ajánlunk számos lehetőséget újonnan szerzett tudásának kamatoztatására szakmai környezetben. Velünk lehetősége nyílik:

  • Részt venni szakmai gyakorlaton
  • Megírni a bachelor vagy master szakdolgozatát
  • Ideiglenes és nyári munkát vállalni

Szerezze meg első szakmai tapasztalatát nemzetközi cégünknél most!

Szakmai gyakornokok és diákok

Válassza az Önnek megfelelő szakmai gyakorlatot!

Az Ön szakmai gyakorlatához a Fresenius Medical Care-nél optimális feltételeket biztosítunk, melyek országszerte remek karrierlehetőségeket biztosítanak majd. Járuljon hozzá elhivatottsággal, érdeklődéssel és élvezettel a munkájához, biztos lehet benne, hogy mindenben támogatjuk!

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Csatlakozzon csapatunkhoz! Használja a “Jelentkezés emailben” gombot, hogy elküldje nekünk önéletrajzát és motivációs levelét.

Lépjen kapcsolatba velünk!

Vegye fel a kapcsolatot munkatársunkkal

Kapcsolódó linkek

Ha nemzetközi pozíciókkal kapcsolatban érdeklődik, kérjük, keresse fel a Fresenius Medical Care nemzetközi karrier oldalát.

Kapcsolódó tartalom
Vállalati profil

Vállalatunk profilja